TR IKW50N60T;INFINEON;PG-TO247-3; Tranzystor IGBT;50A;600V;1.5V;333W;
Ostatnio oglądane
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ LM393P;TI;DIP8;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komperatory:2
Zła ilość towaru
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Ukł ICL7135CPIZ;Intersil;DIP28; Przetwornik;RoHS;
Ukł UCY7410N CEMI układ scalony DIP14
Ukł CD4024BE TI układ scalony DIP14
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS
Przekaźnik 40.61.8.110.0000 FINDER 110VAC;16A;1P;st.AgCdO;9.4mA;RM83P;
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V