Przełącznik hermetyczny KCD5B-12V 20A/12VDC;ON-OFF-ON;3poz.;niebieski
Ostatnio oglądane
Przekaźnik K8 3x12V 403-3 TELFA
Zła ilość towaru
Ukł CD4043BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Triak BTB12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Przekaźnik K8 4x24V 409-4 TELFA
Dioda BYP680-50   (5A/50V);D04;M5 śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
Dioda LED 12mm czerwona dyfuzyjna 700mcd DIOD-0541
Zestyk kontaktronowy 10mm MKA-10110 GAG-2A;NO;przewlekany THT;
Złącze ARK306-031;3 PIN;rozstaw 5mm odp.AK500/3-V;kolor niebieski
Przekaźnik K8 2x6V  402-1 TELFA