Kontrolka AD16-22DS/Y-12VAC/DC;22mm ;źółta;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm czerwona 10/34URH KTL1000CDI;Vf=2.1V;If=20mA;matowa
Zła ilość towaru
Potencjometr obrot.   2M B liniowy B2M-15mm; RoHS
Zła ilość towaru
TR BDP392;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;15A;40V;75W;4MHz
UKŁ TL072CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;RoHS
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-012-2ZS4A odp.RM84P-12VDC 2P 8A
DIP switch 8 poz. przełącznik RoHS czerwony
Przekaźnik MT-6  8-4463-115-7;TELFA 2P;1A;nap.zasil.27.0-75V;do gniazda
TR BC639-16;LGE;TO92;tranzystor; NPN;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
TR BC414;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW
Przekaźnik R15 4PDT 230VAC 10A TYP(KOD):R15-2014-23-3230;Relpol
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W