UKŁ LM1117-3.3/LD33V;ST;TO220; Stabilizator napięcia;3.3V;0.8A;Pbf
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR BFW16A;TO39;Tranzystor; NPN;w.cz.;300mA;25V;1.2GHz
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.110.0000 FINDER 110VAC;8A;2P;st.AgNi;9.4mA;o.RM94P;
Przełącznik kont. TYP: M-24-112 UNITRA DOLAM
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM
TR BC158B;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor PNP;30V;100mA;300mW;250MHz
Mostek KBPC5010 (50A/1000V) konekt. YY RoHS
Ukł CD4073BE;TI;układ scalony DIP14;RoHS
Dioda BYW34 TEMIC 2A 400V 200ns SOD57
Ukł UCY7451N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ TDA2030A układ scalony NF-E,22V;3.5A;18W;TO220/5;Pbf
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS