Kontrolka AD16-16E/Y-12VAC/DC;16mm; źółta;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT157 ST układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Pokrętło POK-6773;średnica osi 6mm;
Zła ilość towaru
Ukł CD4011BE;TI;DIP14;Układ scalony RoHS
Ukł UCA64145N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
UKŁ L7910CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-10V;RoHS;
UKŁ UL1970N=UAA170;CEMI;DIP16; Ukł.sterujący punktowym wskażnikiem
Dioda LED SMD 0805 czerw. EVERLIGHT 3817212011 17-21SURC/S530-A2/TR8
DIP switch 12poz. przełącznik RoHS czerwony
Ukł 74HCT125 TI układ scalony DIP14
Złącze D-Sub; Canon 25p; do druku gniazdo kątowe
Transoptor CNMP67 CEMI
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS