Lampka diodowa KLP-3/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/blue
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7474N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Zła ilość towaru
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
TR BC327-40;LGE;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;50V;0.625W;Pbf
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
TR TIP142;ST;TO247;tranzystor; NPN;Darlington+dioda;10A;100V;125W
TR BD649;ARK;TO220;Tranzystor; NPN;Darlington;8A;100V;62.5W;RoHS