Przekaźnik HF46F-012-HS1 HONGFA Pbf 5A;12V;1st. zwierny;moc cewki 200mW
Ostatnio oglądane
UKŁ LM350T;TO220;TI;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-33V;3A;RoHS
Zła ilość towaru
Osłona FG-60 wentylatora 60x60mm materiał metal; CONNECTAR; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;