TR STGW80H65DFB;STM;TO247-3; Tranzystor IGBT;80A;650V;470W;RoHS
Ostatnio oglądane
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-2 TELFA 2P;1A;nap.zasil.6.1-20V; do druku
Zła ilość towaru
Tyrystor BTP10-400  gw.M6 10A/400V LAMINA
Zła ilość towaru
Przekaźnik K8 1x12V 401-3 TELFA
Dioda BYP155-350V CEMI DO-201 1.5A;350V;350ns
TR BU2520AF;PHILIPS;TO3P;tranzystor NPN;12A;1500V;45W;Pbf
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;
Miernik analogowy woltomierz 20V kwadrat MODEL DH-50/20V; 0-20V DC
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS