Moduł LED OSMW03C12GP-niebieski B5SAS1C1A;12xPLCC2;12V
Ostatnio oglądane
Czujnik temperatury LM335Z;NS;TO92; RoHS
Zła ilość towaru
Zestyk kontaktronowy 20mm ZM-109III
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
TR BFR90A;TO50-3;Tranzystor; NPN;UHF;25mA;20V;5GHz
Ukł UCY74193N CEMI układ scalony DIP14
Dioda LED 5mm migaj.nieb./czerwona clir DIOD-1079 RoHS
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
UKŁ UL7518L=L7818C-T;SGS;TO3; Stabilizator napięcia +18V
TR BD682;ST;TO126;tranzystor; PNP;Darlington;4A;100V;40W
Przekaźnik 40.52.8.024.0000 FINDER 24VAC;8A;2P;st.AgNi;45mA;odp.RM94P;
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W