Taśma LED czerwona 300LED/5m 5050 12VDC/IP65 LEDstrip5050R/60
Ostatnio oglądane
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Zła ilość towaru
UKŁ LM337TG;ONS;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.5A
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68
Złącze PH2x40S 2x40PIN proste szpilkowe raster 2,54mm RoHS
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
Ukł 74HC132 TI układ scalony DIP14 Pbf
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Podkładka silikonowa TO3
TR STP4NK80ZFP;ST;TO220FP;Tranzyst. N-MOSFET;3A;800V;25W;3.5R
UKŁ LM78L18;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+18V;RoHS
Przekaźnik R15 4PDT 12VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-1014-23-1012-L RELPOL
Przekaźnik R15 3P Ucewki:220VDC;10A 1510-1322-1220; RELPOL