Kontrolka AD16-22DS/O-12VAC/DC;22mm pomarańcz.;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 184stop.C RYE184 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ TL084CN;TI;DIP14;Układ scalony; 4 kanały;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS
Triak BT137-600E;NXP;8A;600V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Podkładka silikonowa TO3
Ukł 74HC541 TI układ scalony DIP20; RoHS
Ukł CD4044BE TI układ scalony DIP16; RoHS
TR BC857B;NXP;SOT23;traznystor; PNP;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf