TR IKW75N60T;INFINEON;TO247-3; Tranzystor IGBT;75A;600V;1.5V;428W;
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;