Dioda BYT87-600 NXP 15A 600V 80ns TO220-2
Ostatnio oglądane
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED Super Flux 5mm niebieska Vf=3.2V 1500mcd WD=470nm 2083;RoHS
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
Przekaźnik 55.32.9.024.0040 FINDER odp.R2-24VDC 2P 10A do podstawki
Dioda LED 3mm 12V czerwona clir R10R12V-3;OSR5U3131A-12; OPTOSUPPLY
Mostek 2W10 (2A/1000V) MIC okrągły;przewlekany (THT);RoHS
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
Osłona FG-120 wentylatora 120x120mm materiał metal;CONNECTAR; RoHS