Przełącznik ASW-20D-RED;podśw.LED 12V czerwone;bistabilny;20A/12VDC
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem FC208L/1.5V elektromagnetyczny 1.2-3V 20mA 75dB
Zła ilość towaru
Żarówka tel. T-5.5 24V 50mA 5000h
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Przełącznik kont. TYP: M-24-112 UNITRA DOLAM
Ukł 74HC241 TI układ scalony DIP20
Koncówka lutownicza LT/L do lutownic transformatorowych
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
TR BDP284;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;7A;50V;40W;10MHz
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
TR BC307A;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;0.2A;50V;0.5W;
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
TR BFR93A;SOT23;Tranzystor; NPN;UHF;35mA;15V;6GHz