Przekaźnik HFS24/D-380A25Z-LP3 25A;380VAC;3-FAZOWY;HONGFA;PÓŁPRZ.
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JQX/HF115F-005-1ZS3A HONGFA;odp.RM85P-5VDC;1P;16A
Zła ilość towaru
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Triak BT137-800E;NXP;8A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h
Ukł CD4070BE;TI;Układ scalony; DIP14;RoHS
Przełącznik PD21 RoHS
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
TR BC393;TO18;Tranzystor; PNP;0.1A;180V;400mW;50MHz