Przełącznik ASW-20D-YEL;podśw.LED 12V żółte;bistabilny;20A/12VDC
Ostatnio oglądane
Pokrętło POK-6773;średnica osi 6mm;
Zła ilość towaru
Ukł UCY74LS164/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Zła ilość towaru
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane
Zestyk kontaktronowy 35mm HAMLIN przełączny DDR-DTH;
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Ukł UCY7403N CEMI układ scalony DIP14
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
TR BF459;CEMI;TO126;Tranzystor; NPN;100mA;300V;1200mW;60MHz;
Mostek KBPC110=KBPC310 (3A/1000V) WTE Kwadratowy pinowy RoHS
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz