Przełącznik 2PPG-15-2S 15A 27V dwupozycyjny
Ostatnio oglądane
Wtyczka bananowa BS425 TB-czerwona 4mm RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Zła ilość towaru
Ukł UCY7427N/HD układ scalony DIP14
TR BD243C;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
Żarówka tel. T-5.5 24V 50mA 5000h
Ukł 74HCT04 TI układ scalony DIP14
UKŁ UL1980N/UAA180;CEMI;DIP18; Linijka świetlna
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
TR TIP122;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlinton;5A;100V;65W;RoHS