Taśma LED biała zimna300LED/5m 3528 12VDC/IP65/24W LEDstrip3528CW/60
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm czerwona 10/34URH KTL1000CDI;Vf=2.1V;If=20mA;matowa
Zła ilość towaru
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 16A 192stop.C BF192X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
TR BC328-25;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
UKŁ C520D=AD2020;DIP16;ukł. scalony odp.CA3162;
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Ukł UCY7440N CEMI układ scalony DIP14
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
Pokrętło 23 E103-3-1611-343 czarne średnica osi 6mm;
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;