Moduł LED OSMW03C12GP-czerwony R5MAS1C1A;12xPLCC2;12V DC
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 36.11.9.003.4011 FINDER 3VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Zła ilość towaru
TR BU406;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;7A;200V;60W;10MHz;Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ UL1550W-Gr.I;CEMI; stabilizator napięcia 31-32.2V
Transoptor CQ13BP
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
Przekaźnik 43.41.7.012.2300 FINDER 12VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
UKŁ UL1440T=TCA940;CEMI;Wzmacniacz mocy 10W z zabezp. term. i zwarc.
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
Przekaźnik 55.14.9.024.0000 FINDER 4CO;7A;24V DC;odp.R4-24VDC;do druku