Złącze EDK-5.08-03P-4S;3-tory;RoHS R=5.08mm;15A/300V;na przewód 2.5mm2
Ostatnio oglądane
Ukł CD4098BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm zielona LG81030 1000mcd;Vf:2.0-2.2V;If=20mA;matowa
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT04 TI układ scalony DIP14
Ukł CD4070BE;TI;Układ scalony; DIP14;RoHS
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
Ukł CD4521BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Potencjometr DOW-101-455 10K;4W; 6mm;25P-1;drutowy;UNITRA-TELPOD
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI
Dioda LED 3mm ultrafiolet clir 3AP4SC/S300JOUV4G;Vf=1.8-3.8V;RoHS
Dioda LED SMD 0603 czerwona;190mcd; If=20mA;Vf=2.2V;WEJT61RC-871;WEJ;
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku