Kontrolka AD16-22DS/W-12VAC/DC;22mm ;biała;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ C520D=AD2020;DIP16;ukł. scalony odp.CA3162;
Mostek KBPC3510 (35A/1000V) konekt. MIC RoHS
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
UKŁ LM79L05;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-5V
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
TR BD135-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
UKŁ CD4021BE TI układ scalony DIP16;RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
UKŁ LM309G;Mot.;TO39;układ scalony; 5-Volt Regulator
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS