Przekaźnik HLS-13F-2-240VAC-P-L;2CO 10A;PCB;Ningbo Helishun;odp.56.32
Ostatnio oglądane
TR BC527II;CEMI;TO18;traznystor; NPN;45V;0.05A;300mW
Zła ilość towaru
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0603 żółta HT-190Y YEDTA INDUSTRY LTD Pbf
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
Ukł CD4093BE; TI; Układ scalony; DIP14; RoHS
Dioda Zenera ZX 13V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
TR IRF630;INCHANGE;TO220;tranzystor N-MOSFET;9A;200V;74W;0.40R;RoHS
Ukł CD4008/MCY CEMI układ scalony DIP16
Dioda LED 8mm migająca czerwona 8P8032D RoHS
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W