Kontrolka AD16-16E/W-24VAC/DC;16mm; biała;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Optotriak MOC3021 LITEON DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Zła ilość towaru
Dioda LED 8mm biała UUB-8039C clir 4000mcd kąt świecenia 30stop. RoHS
TR BC237;KAZEL;TO92;Tranzystor; NPN;0.2A;50V;0.3W;Pbf
Dioda LED SMD 1206 żółta;590nm; 250mcd;Vf=2V;If=20mA;HLPC-3216S31YC
Przełącznik kont. TYP: M-24-112 UNITRA DOLAM
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
Dioda LED 8mm migająca czerwona 8P8032D RoHS
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Gniazdo TYPE 94.74.SMA FINDER do serii 55 szyny DIN (GZ4)
Ukł 74HCT00 TI układ scalony DIP14;RoHS
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;