Złącze AK550/3DS-3.5-V 3 PIN RoHS rozstaw 3.5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Ostatnio oglądane
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
TR BD136-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
Ukł CD4081BE;TI;układ scalony; DIP14;
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Fototranzystor BPYP21
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS