TR FGA60N65SMD;ON Semiconductor; TO3PN;Tranz.IGBT;60A;650V;1.9V;300W
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Zła ilość towaru
Buzzer bez generatora T35 A11W 85dB piezo w obud. śr.35mm/wys.9mm RoHS
Zła ilość towaru
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
Ukł 74HCT32 FS układ scalony DIP14
Przekaźnik RM2-12VDC 2P 5A LUMEL
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL