Kontrolka LED IND8-24O-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;pomarańczowy;ot.8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74132N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
Ukł UCY74164N CEMI układ scalony DIP14
Ukł UCY74LS00/SN;TI;układ scalony DIP14;RoHS
Ukł 74HC541 TI układ scalony DIP20; RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Dioda LED 3mm czerwona 3AR4UD09; KENTO;dyfuzyjna;Uf=2.2V;If=20mA;Pbf
Diak DB4;SGS; Napięcie przełączania 35..45V; Prąd przewodzenia 2A; DO35