Czujnik indukcyjny NBB0,8-5GM25-E2 53491 PEPPERL+FUCHS;Polaryzacja PNP
Ostatnio oglądane
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 czerwona do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Mostek KBPC610 (6A/1000V) YS kwadratowy pinowy RoHS
Zacisk laboratoryjny ZL40/BL/ZG40 40A 5mm Bakelit czarny RoHS
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Triak TS22-10-04 (10A/400V) TO-64
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Dioda BAP811 KAZEL 1.45-1.65V;5mA
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf