Kontrolka LED IND8-24G-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;zielony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74153N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
Zła ilość towaru
Dioda LED 8mm biała UUB-8039C clir 4000mcd kąt świecenia 30stop. RoHS
UKŁ UL1958N(SAS580);CEMI;DIP18; Ukł.dotykowego załączania programów
Ukł ICL7107/WS7107CPL;Układ scalony DIP40 WS RoHS
Dioda BB104G;CEMI;Dual, FM-Tuning (warikap)
TR BC547B;MIC;TO92;traznystor; NPN;uni.;50V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
Ukł 74HCT139 TI układ scalony DIP16
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
Buzzer z generatorem HCM1003 RoHS elektromagnetyczny 2-5V 20mA 75dB
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
Dioda LED 8mm żółta matowa 8Y3HD Pbf