Kontrolka LED IND8-24R-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;czerwony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm 12V czerwona clir R10R12V-5/Q500HCHCR4H-12V YETDA Pbf
Zła ilość towaru
Mostek KBPC3510 (35A/1000V) konekt. MIC RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V
TR IRF530N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;14A;100V;75W;0.12R;Pbf;
Przekaźnik 36.11.9.012.4011 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Dioda LED 3mm 12V biała clir W10R12V-3/KTL030WHCI-12V Pbf
DIP switch 3 poz. przełącznik RoHS; czerwony
Pojemnik na baterie
Koncówka lutownicza LT/L do lutownic transformatorowych
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Przekaźnik 55.34.9.012.0040 FINDER odp.R4-12VDC 4P 7A do podstawki