Taśma LED biała zimna150LED/5m 5050 12VDC/IP65/36W LEDstrip5050CW/30
Ostatnio oglądane
TR BD135-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 1A 102stop.C RH102/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
Ukł CD40105BF ST układ scalony DIP16
Ukł 74HC125 TI układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ LM78L08ACZ;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+8V;RoHS
Przekaźnik R15 4PDT 230VAC 10A TYP(KOD):R15-2014-23-3230;Relpol
Ukł UCY7474N CEMI układ scalony DIP14
TR IRF9530;IR;TO220;traznystor; P-MOSFET;12A;100V;75W;RoHS;
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki