Przekaźnik FTR-P6GN012WA;SMT;SPDT; 25A;Ucewki:12VDC;FUJITSU;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda BYP680-100R (5A/100V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT164 HA układ scalony DIP14 Pbf
Transoptor CNMP22 CEMI
Pokrętło POK-6773;średnica osi 6mm;
Ukł 74HC240 TI układ scalony DIP20
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.
TR BC393;TO18;Tranzystor; PNP;0.1A;180V;400mW;50MHz
Ukł UCY74132N CEMI układ scalony DIP14
Łącznik klawiszowy W1.1 10A;250V; bistabilny;klawisz czerwony;30x11mm
Przekaźnik MT-6  8-4463-115-7;TELFA 2P;1A;nap.zasil.27.0-75V;do gniazda