Kontrolka AD16-22DS/G-24VAC/DC 22mm zielona,podśw.LED 24V IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ NE555N;TI; DIP8; Układ scalony; odp.ULY7855/ULA6855;
Zła ilość towaru
Przełącznik RL5-6;ON-OFF;dwutorowy; 4-pin.;2-poz.;16A/250VAC;czarny;
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Ukł 74HCT366 EL układ scalony DIP16
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Zestyk kontaktronowy 27MM ZM107/III
Dioda Zenera BZP650 C18V;5W;CEMI;
TR BC313;CEMI;TO39;Tranzystor; PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Złącze Z-BL2x40G gniazdo 2x40PIN proste do złącz szpilkowych RoHS
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
TR BF245B;CEMI;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;