Przekaźnik HF115FK/12-H3T;HONGFA; 12V DC;1Z;16A;RoHS;
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.230.0000 FINDER 230VAC;1P;16A;st.AgCdO;5mA;RM83P;
Zła ilość towaru
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
Ukł 74HC193 TI układ scalony DIP16;RoHS
Tyrystor BTP10-400  gw.M6 10A/400V LAMINA
Żarówka tel. T-6.8 24V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
Przekaźnik 55.32.9.012.0040 FINDER odp.R2-12VDC 2P 10A do podstawki