Dioda RHRG30120;TO247-2;30A;1200V; 65ns;ON-Semiconductor;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7417N CEMI DIP14 układ scal. sześciokrotny bufor z otw. kol./15V
Zła ilość towaru
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;
Zła ilość towaru
TR BF214;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;30mA;30V;165mW;250MHz;3.5dB
Przekaźnik JRC/HFD23F-024-1ZS Hongfa;1st.przełączny;24V;1A
Ukł CD4024BE TI układ scalony DIP14
Fototranzystor BPYP21
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS