Lampka diodowa KLP-20/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/blue
Ostatnio oglądane
TR BC177A=BCAP77A;CEMI;TO18;tranz.; PNP;0.2A;50V;0.3W
Zła ilość towaru
Ukł CD4020BE;TI;DIP16;Układ scalony
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BD138-16;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;60V;12.5W;>50MHz;RoHS
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Ukł UCY74132N CEMI układ scalony DIP14
Złącze AK100/2DS-5.0-V 2 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU; PTR HARTMANN
Dioda Zenera BZP650 C10V;5W;CEMI;
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej