Przekaźnik JRC/HFD27/048-M TELEKOM. Hongfa odp.M4-48VDC 2P 2A
Ostatnio oglądane
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ UL1321N/LA3101;CEMI;DIP14; Podwójny przedwzmacniacz
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
Fotodioda BPYP35
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; TYP(KOD):1510-1322-1024;RELPOL
Dioda LED 2.2mm CQP462B zielona UNITRA CEMI
Buzzer z generatorem FC208L/6V RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 75dB
Dioda LED 10mm 12V biała zimna clir 10CW4UC12V-10/OSW5DKA131A-12V;RoHS
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
Ukł CD4043BE TI układ scalony DIP16
Amperomierz 0-15A WP15 Wskaźnik prądu
Ukł 74HC153 GS układ scalony DIP16
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf