UKŁ KA78T12TU;FSC;TO220;3A;+12V; Stabilizator napięcia
Ostatnio oglądane
Transoptor CNAP11 CEMI
Zła ilość towaru
Zestyk kontaktronowy 35mm HAMLIN przełączny DDR-DTH;
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0805 niebieska LEDIA 170mcd LD-PSC-2012H203BCP Pbf
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
UKŁ LM723CN/UA723;TI;DIP14;stabil. napięcia regulowany;2-37V;150mA;Pbf
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Optotriak MOC3022 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Ukł UCY74S414 CEMI układ scalony DIP24;KONTROLER PRIORYTETU PRZERWAŃ
TR BC107B;CDIL;TO18;tranzystor; NPN;0.2A;50V;300mW;RoHS
Dioda LED 10mm zielona LG81030 1000mcd;Vf:2.0-2.2V;If=20mA;matowa
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW