Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST 1 styk przełączny;10A;24VDC;HONGFA
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.32.9.024.0040 FINDER odp.R2-24VDC 2P 10A do podstawki
Zła ilość towaru
Ukł 74HC157 TO układ scalony DIP16
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
Dioda LED 10mm zielona 1036C clir 525nm;VF=2.2-3.1V;If=20mA;1500mcd
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
TR BC141-16;CDIL;TO39;Tranzystor; NPN;1A;100V;0.75W;50MHz;odp.BC211
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
UKŁ UCA6400N;CEMI;DIP14;Układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Ukł CD4050BE; TI; Układ scalony; DIP16;RoHS
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Bezpiecznik termiczny 10A 139stop.C RYE139 250V AC; RoHS