Lampka diodowa KLP-10/O 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/orange
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm niebieska UUB3037CKS clir;4000mcd;20mA;Vf=3.2-3.4V;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Zła ilość towaru
UKŁ UL1811S;CEMI;DIP14;Dzielnik częstotliwości do instr. muzycznych
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Krokodylek 27.716 nieizol. 51.3mm wtykany(gn.ban.4mm) 10A Amass
Ukł 74HCT273N;TI;Układ scalony; przerzutnik D;8 kanałów;THT;DIP20
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR BC237;KAZEL;TO92;Tranzystor; NPN;0.2A;50V;0.3W;Pbf
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68