Kontrolka AD16-16E/W-12VAC/DC;16mm; biała;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.
Zła ilość towaru
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
UKŁ ULN2803AN;TI;DIP18; Driver;darlington;500mA;kan.:8;RoHS
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;
Ukł UCY7403N CEMI układ scalony DIP14
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
Uchwyt bezpiecznika UBx2 sprężynka FC520S (1 opak.= 100szt.) RoHS
Dioda BB105G CEMI VHF-Tuning (warikap)
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Ukł UCY7450N CEMI układ scalony DIP14
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Dioda LED Super Flux 5mm niebieska Vf=3.2V 1500mcd WD=470nm 2083;RoHS