Kontrolka AD16-16E/W-230VAC;16mm; biała;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 niebieska do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
DIODA D22-10-01-RO (10A/100V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie:
Triak BTA16-600BRG;ST;16A;600V;50mA TO220AB; RoHS
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Bezpiecznik termiczny 1A 125stop.C RH125/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Ukł UCY74LS164/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
TR BC559A;TO92;tranzytor PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS