Kontrolka LED IND8-24B-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera BZP650 C9V1;5W;CEMI;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
Dioda LED 2.2mm CQP462B zielona UNITRA CEMI
Kontrolka OWS13/LS-13 niebieska do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
DIP switch 12poz. przełącznik RoHS czerwony
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
Ukł 74HCT157 ST układ scalony DIP16
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Buzzer z generatorem 3D3120L 1-12V piezo pulsujący i ciągły 35mA 100dB
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V