Wyłącznik termiczny S3A 80stop.C 2A/250V S3A/80.05L70 nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
TR BF214;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;30mA;30V;165mW;250MHz;3.5dB
Zła ilość towaru
Ukł 74HC00;TI;Układ scalony; NAND;DIP14;RoHS
Zła ilość towaru
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Amperomierz 0-5A  WP05 Wskaźnik prądu
Łącznik Typ 83-133s 54ER-34.4 miniaturowy z rolką srebrzone końc.
Przekaźnik K8 1x6V  406-1 TELFA
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
UKŁ uA741PC MEV DIP14 wzmacniacz operacyjny
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf
TR BC546B;TO92;DIOTEC;Tranzystor; NPN;uni.;80V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 240stop.C RYE240 250V AC; RoHS