TR IKW50N65H5;INFINEON;PG-TO247-3; Tranzystor IGBT;50A;650V;1.65V;305W
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4511BP TI układ scalony DIP16 Pbf
Ukł 74HC11 TO układ scalony DIP14
Przekaźnik R15 4PDT 230VAC 10A TYP(KOD):R15-2014-23-3230;Relpol
Ukł CD4020BE;TI;DIP16;Układ scalony
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A
Ukł 74HCT125 TI układ scalony DIP14
Krokodylek 27.716 nieizol. 51.3mm wtykany(gn.ban.4mm) 10A Amass