Dioda BYV27-600 VISHAY 2A 600V 40ns SOD57
Ostatnio oglądane
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
TR IRF530N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;14A;100V;75W;0.12R;Pbf;
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Ukł CD4538BE/CD14538BE TI ukł.scal. DIP16 Pbf
Mikroprzełącznik SS0505A/SS-CS-160 z dźwignią L-16mm i rolką;5A;WK625
Dioda Zenera ZX 9V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
UKŁ NE555N;TI; DIP8; Układ scalony; odp.ULY7855/ULA6855;
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku