TR STGW40V60DF;STM;TO247-3;Vce=1.8V Traznystor IGBT;40A;600V;283W;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT164 HA układ scalony DIP14 Pbf
Zła ilość towaru
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4042/MCY CEMI układ scalony DIP16
Buzzer z generatorem 3D3120L 1-12V piezo pulsujący i ciągły 35mA 100dB
Dioda Zenera ZX 24V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Ukł CD4510BE;DIP16;TI;Układ scalony RoHS
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Przekaźnik 55.32.8.230.0040 FINDER odp.R2-230VAC 2P 10A do podstawki
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości
Wtyczka bananowa BS425 TB-niebieska 4mm RoHS