Przekaźnik JQX/HF118F-024-1HS5T; Hongfa;10A;24VDC;odp.RM96Z-24VDC
Ostatnio oglądane
TR BF173;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;25mA;40V;230mW;550MHz
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 1A 125stop.C RH125/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł 74HC00;TI;Układ scalony; NAND;DIP14;RoHS
Przełącznik PD11 RoHS
Dioda LED SMD 1206 żółta;590nm; 250mcd;Vf=2V;If=20mA;HLPC-3216S31YC
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;
TR BC560C;CDIL;TO92;traznystor; PNP;uni.;60V;0.1A;0.5W;200MHz;RoHS
Ukł UCY7475N CEMI układ scalony DIP16
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
TR BF495;ME;TO92;tranzystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz