TR IHW30N135R5XKSA1;INFINEON;Tranz. IGBT;TO247-3;30A;1.35kV;165W;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ OP07CP;TI; DIP8; Układ scalony; wzmacniacz opracyjny;1 kanał;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
UKŁ UL7518L=L7818C-T;SGS;TO3; Stabilizator napięcia +18V
Dioda LED 5mm czerwona clir; Kouhi; 5800mcd;1.7-2.4V; 640nm; KTL0500ACI
UKŁ UL1403P/LA4032P;CEMI;CE 74; Wzmacniacz mocy m.cz. 3W
Ukł 74HCT21 HA układ scalony DIP14
Optotriak MOC3020M;ONSEMI;DIP6; Nap. izolacji 5.3kV;Montaż THT;RoHS
Dioda LED 5mm czerwona M-W3NR2 LITEON mleczna
Złącze 851031 ELTRA;GOLD;wtyk; proste
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Przekaźnik 40.52.9.012.0000 FINDER 12VDC;8A;2A;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P