Przekaźnik JZC/HF32F-012-HS(RoHS) Hongfa 3A;12VDC;1st. zwierny
Ostatnio oglądane
Moduł LED+dioda gasz.99.80.9.024.99 zakres pracy 6-24VDC;do gn.95.85.3
Zła ilość towaru
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Zła ilość towaru
Dioda BYP671-350R (7A/350V) DO-220 CEMI
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Ukł UCY74180N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Ukł CD4008/MCY CEMI układ scalony DIP16
Dioda LED 5mm czerwona M-W3NR2 LITEON mleczna