Wyłącznik term. bimetal 80stop.C KSD301A-A314 10A/250V nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
Zła ilość towaru
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 niebieska do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
Dioda LED 10mm czerw./ziel.;3 nogi; ws. katoda;L-819SURKSGW;KINGBRIGHT
UKŁ UL1203N(A244D,TCA440);CEMI; DIP16;Odbiornik AM
Ukł 74HCT244 TI układ scalony DIP20 Pbf
Ukł 74HC243 ST układ scalony DIP14
Transoptor CNRP68
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
Dioda nadawcza CQYP16 CEMI 3V;40mA;940nm